Hakkımızda

Firmamız İNBOYSAN LTD. ŞTİ. uzun yıllardır boya ve kimya sektöründe imalatçı ve uygulamacı kimliği ile faaliyetini sürdürmektedir.

Gebze de kurulu partner firmamızda kendi imalatımız olan su ve solvent bazlı boya imalatları yanı sıra, işletmelerin ihtiyacına yönelik değişik özelliklerde boya imalat ve uygulamalarını uzman kadromuzla başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Son 5-6 yıl içinde sanayi ve bina kullanımı boya türevleri dışında, firmamızdan talep edilen, lastik sektörüne ait lastik markalama boyaları, lastik üretim ve tamir boyaları ile lastik trim yağlarının üretimlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Farklı talepler konusundaki çalışmalarımız da halen devam etmektedir.

Sektörde yerli üretim olarak ilk kez tarafımızca gerçekleştirilen su bazlı lastik tamir boyası, ve lastik trim yağı, yurtdışı muadillerine göre daha iyi performans göstermesi ve rekabetçi fiyatı ile kullanıcı lastik fabrikaları tarafından tercih nedeni olmuştur. Ayrıca, ürünün su bazlı olması nedeniyle, işçi sağlığı ve iş güvenliği yanı sıra, işletmede güvenli bir çalışma ortamı oluşturması sebebiyle, muadili solvent bazlı ürünlere karşı ciddi bir avantaj sağlamıştır.

Referanslarımız arasında bulunan; Petrol Ofisi, Brisa, Kordsa, Enerjisa, Bekaert, Gölcük Donanma Komutanlığı, ve diğer pek çok kuruluş ile uzun yıllardır boya ve boya uygulamaları konusunda tedarikçi/uygulamacı firma olarak hizmet vermekteyiz.

Bina boya uygulaması, zemin epoksi ve tamir uygulamaları, temizleme sıvıları ile makine temizliği, ıslak ve kuru kumlama uygulamaları,  tank ve boru hatlarına yönelik temizlik ve boya uygulamalarının yanı sıra, 2016 yılında kurduğumuz gurup şirketimiz “EKİP GEMİ İNŞAA MALZEMELERİ KİMYEVİ MADDELER İTH. İHR. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.” ile teknik ve mühendislik malzemeleri tedariki ile farklı sektörlerde kalite, çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliğinden ödün vermeden hizmet ağımızı genişletmeyi sürdürmekteyiz.

Bu süreçte, değerli şirketlerinize hizmet vermekten onur duyacağımızı belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Ayhan ÖREN

Yönetim kurulu Başkanı